Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Каменица 2
106 000 €
207 317.98 лв.

(1 472 €, 2 878.98 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 12:37 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 43 пъти.
Площ:
72 m2
Етаж:
6-ти от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg
Представяме двустаен апартамент в нов жилищен комплекс, в кв. 'Каменица 2'. Отлична локация близо до централната част на града и комуникации, училище, детски площадки, ресторанти, търговски обекти, на 3 км от центъра и на 15 км от летище Пловдив.

В момента комплекса е с Акт 14, а Акт 16 е предвиден декември 2026 г.

Жилището с обща площ от 72 кв.м /чиста площ - 58 кв.м + общи части - 14 кв.м/ е разположено на 6-и етаж от 8, със североизточно изложение.

Разпределение:
входно антре;
дневна с трапезария и кухня;
спалня;
баня с тоалетна;
тераса.

Апартаментът се продава в степен на завършеност по БДС, на шпакловка и замазка. Има прилежащо мазе с площ 2,5 кв.м.

Комплексът се характеризира със стилна и красива окачена вентилируема фасада с еталбонд, отлична архитектура, удобни разпределения и луксозно завършени общи части.
Комплексът ще разполага с озеленени площи, детски площадки и зони за отдих.

Има възможност да се закупи паркомясто на цена 13 500 (26 404 лв.) евро.

Очакваме Вашето запитване

Ако желаете да организирате оглед на имот, който Ви интересува, или да посетите някой от нашите офиси, моля свържете се с нас. За да уговорите ден и час за среща или оглед, можете да се обадите на посочения в обявата телефон или да изпратите запитване чрез електронната поща. Нашият консултант ще Ви съдейства с всички необходими подробности и ще уговори удобно за Вас време.